ROZKŁAD JAZDY

  • RYBNIK POLICJA
  • 5:20Aa  5:50Ahea  6:251-7a  6:55Aha  7:50Ahae  8:451-7a  9:45Aha  10:35Ahea

    11:451-7a  12:50Aha  13:30Ahea  14:201-7a  15:20Aha  16:351-7a  17:35Aha  19:301-7a

  • RYBNIK KOTUCZA
  • 5:24Aa  5:54Ahea  6:291-7a  6:59Aha  7:54Ahae  8:491-7a   9:49Aha  10:39Ahea

    11:491-7a   12:54Aha  13:34Ahea  14:241-7a  15:24Aha  16:391-7a 17:39Aha  19:341-7a

  • RYBNIK DW. AUTOBUSOWY
  • 5:26Aa  5:56Ahea  6:311-7a  7:01Aha   7:56Ahea  8:511-7a   9:51Aha   10:41Ahea 11:511-7a  12:56Aha  13:36Ahea  14:261-7a  15:26Aha  16:411-7a 17:41 Aha 19:361-7a

  • RYBNIK PÓŁNOC GLIWICKA SZPITAL
  • 5:30Aa  6:00Ahea  6:351-7a  7:05Aha  8:00Ahea  8:551-7a  9:55Aha  10:45Ahea 11:561-7a  13:00Aha  13:40Ahea  14:301-7a  15:30Aha   16:451-7a  17:45Aha  19:401-7a

  • RYBNIK GOLEJÓW
  • 5:35Aa  6:05Ahea  6:401-7a 7:10Aha 8:05Ahea 9:001-7a 10:00Aha 10:50Ahea 12:001-7a 13:05Aha 13:45Ahea

    14:351-7a 15:35Aha 16:501-7a 17:50Aha 19:451-7a

  • RYBNIK OCHOJEC
  • 5:38Aa 6:08Ahea 6:431-7a 7:13Aha 8:08Ahea 9:031-7a 10:03Aha 10:53Ahea 12:031-7a 13:08Aha 13:48Ahea 14:38Ahea 15:38Aha 16:531-7a 17:53Aha 19:481-7a

  • WILCZA SKRZYŻOWANIE
  • 5:43Aa 6:13Ahea 6:481-7a 7:18Aha 8:13Ahea 9:081-7a 10:08Aha 10:58Ahea 12:081-7a 13:13Aha 14:431-7a 15:43Aha 16:581-7a 17:58Aha 19:531-7a

  • GLIWICE PLAC PIASTÓW Stanowisko nr 6
  • 6:10Aa  6:50Ahea  7:351-7a  8:35Aha  9:15Ahea  10:051-7a 11:20Aha  12:15 Ahea  13:201-7a 14:20Aha  15:10Ahea  15:401-7a  16:35Aha  17:351-7a  18:40Aha  20:201-7a

  • GLIWICE GÓRNYCH WAŁÓW
  • 6:14Aa  6:54Ahea  7:391-7a  8:39Aha  9:19Ahae  10:091-7a 11:24Aha  12:19 Ahea  13:241-7a 14:24Aha  15:14Ahea  15:441-7a  16:39Aha  17:391-7a  18:44Aha  20:241-7a

  • GLIWICE RYBNICKA
  • 6:16Aa 6:56Ahea 7:411-7a 8:41Aha 9:21Ahea 10:111-7a 11:26Aha 12:21Ahea 13:261-7a 14:26Aha 15:16Ahea

    15:461-7a 16:41Aha 17:411-7a 18:46Aha 20:261-7a

  • GLIWICE ŻURAWIA
  • 6:19Aa 6:59Ahea 7:441-7a 8:44Aha 9:24Ahea 10:141-7a 11:29Aha 12:24Ahea 13:291-7a 14:29Aha

    15:19Ahea 15:491-7a 16:44Aha 17:441-7a 18:49Aha 20:291-7a

  • WILCZA SKRZYŻOWANIE
  • 6:28Aa 7:08Ahea 7:531-7a 8:53Aha 9:33Ahea 10:231-7a 11:38Aha 12:33Ahea 13:381-7a 14:38Aha

    15:28Ahea  15:581-7a 16:53Aha 17:531-7a 18:58Aha 20:381-7a

  • RYBNIK OCHOJEC
  • 6:33Aa 7:13Ahea 7:581-7a 8:58Aha 9:38Ahea 10:281-7a 11:43Aha 12:38Ahea 13:431-7a 14:43Aha

    15:33Ahe  16:031-7a 16:58Aha 17:581-7a 19:03Aha 20:431-7a

A - kursuje od poniedziałku do piątku

1-7 kursuje od poniedziałku do niedzieli włącznie

a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII

e - nie kursuje w okresie wakacji letnich

h - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24.XII