ROZKŁAD JAZDY

  • RYBNIK POLICJA
  • 5:20Ah  5:50Ahe  6:251-7  6:55Ahe  7:55Ah  8:451-7  9:55Ahe  10:20Ah

    11:451-7  12:50Ahe  13:10Ah  14:201-7  15:10Ah  16:10Ahe  16:351-7  17:45Ah  19:551-7

  • RYBNIK KOTUCZA
  • 5:25Ah  5:55Ahe  6:301-7  7:00Ahe   8:00Ah  8:501-7   10:00Ahe  10:25Ah

    11:501-7   12:55Ahe  13:15Ah  14:251-7  15:15Ah  16:15Ahe  16:401-7  17:50Ah  20:001-7

  • RYBNIK DW. AUTOBUSOWY
  • 5:27Ah  5:57Ahe  6:321-7  7:02Ahe   8:02Ah   8:521-7   10:02Ahe   10:27Ahe 11:521-7  12:57Ah  13:17Ah  14:271-7  15:17Ah  16:17Ahe  16:421-7  17:52 Ah 20:021-7

  • RYBNIK PÓŁNOC GLIWICKA SZPITAL
  • 5:31Ah  6:01Ahe  6:361-7  7:06Ahe   8:06Ah  8:561-7  10:06Ahe  10:31Ah 11:561-7  13:01Ahe  13:21Ah  14:311-7  15:21Ah  16:21Ahe  16:461-7  17:56Ah  20:061-7

  • WILCZA SKRZYŻOWANIE
  • 5:42Ah  6:12Ahe  6:471-7  7:17Ahe  8:17Ah  9:071-7   10:17Ahe  10:42Ah 12:071-7 13:12Ahe  13:32Ah  14:421-7  15:32Ah  16:32Ahe  16:571-7  18:07Ah  20:171-7

  • GLIWICE PLAC PIASTÓW Stanowisko nr 6
  • 6:10Ah  6:50Ahe  7:351-7  8:35Ahe  9:10Ah  10:051-7 11:30Ahe  12:20 Ahe  13:201-7 14:20Ah  15:05Ahe  15:401-7  16:35Ah  17:25Ahe  18:151-7  19:10Ah  20:401-7

  • GLIWICE GÓRNYCH WAŁÓW
  • 6:15Ah  6:55Ahe  7:401-7  8:40Ahe  9:15Ah  10:101-7 11:35Ahe  12:25 Ahe  13:251-7  14:25Ahe  15:10Ahe  15:451-7  16:40Ah  17:30Ahe  18:201-7  19:15Ah  20:451-7

  • GLIWICE CEGIELNIA
  • 6:20Ah 7:00Ahe  7:451-7  8:45Ahe  9:20Ah  10:151-7   11:40Ahe  12:30 Ahe  13:301-7   14:30Ahe  15:15Ahe  15:501-7  16:45Ah  17:35Ahe  18:251-7  19:20Ah  20:501-7

  • WILCZA SKRZYŻOWANIE
  • 6:31Ah  7:11Ahe  7:561-7   8:56Ahe  9:31Ah  10:261-7  11:51Ahe  12:41 Ahe 13:411-7   14:36Ahe  15:26Ahe  16:011-7  16:56Ah  17:46Ahe  18:361-7  19:31Ah  21:011-7

A - kursuje od poniedziałku do piątku

1-7 kursuje od poniedziałku do niedzieli

e - nie kursuje w okresie ferii letnich

h - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24.XII

W 1 dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII linia nie będzie obsługiwana